Dacă cunoşti bine limba română, engleza şi îţi plac animeurile te rugăm să ne contactezi şi să ne ajuţi. Recrutare!

Sugestii Categorii

Dacă aveţi vreo sugestie de categorii pentru forum vă rugăm contactaţi un admin pentru a face categoria respectivă şi a îmbunătăţi activitatea. Mulţumim.

LOUDER

Mai Mult
13 Sep 2017 14:33 - 13 Sep 2017 15:40 #17601 de louder
louder a creat subiectul: LOUDER
salutări, salutări
vizitez comunitatea dupa 3 ani si va gasesc tot aici, ce putea fi mai frumos de atat?
ba mai presus de atat, inca imi merge contul si forumul e acelasi
m-am mai prezentat odata acum 3 ani aici si-am s-o fac din nou(dau copy-paste de atunci si editez)

(va zic de pe acum, postarea asta am editat-o de vreo 2 ori)
:banana:aaa... da! salut! =]]
-Bine ati venit pe canalul nostru de manele!
-Ba, vezi ca n-ai nimerit sala!
-Nu? Atunci ce mama drq ii aci'?
-Ii forumul unui site de anime-uri ba tampitule!
-Sa-ti bagi... ceva de bagat! Ghitza, pa' bune daca mi-am dat seama!
...
Asa, bine, Ghitza imi tot spune ca sufar de schizofrenie de ceva vreme, da' nimeni nu-l aude... Probabil doar eu, in fine, sa incep cu prezentarile =]]
Ma numesc Gabi, ak47(aka =]]) LOUDER(imi inchipui ca nu v-ati dat seama), am 20 ani de cand am iesit din puscarie, pardon! 20 ani de cand am iesit la pensie =]]
Sunt pe forumul asta de aproape o saptamana si deja sunt mai celebru decat acum o secunda(am fost descoperit de o musca in timp ce ma c***m)
Asa... preferinte... cred... Imi place sa stau degeaba si sa fiu inutil(mama asa imi spune ca sunt), imi place sa citesc(reclame si numere de la bocanci de armata), ascult rock, dubstep, nightstep, chillstep, nightcore, rapcore, hip hop(doar romanesc), pop, electro, metal, MANELEE(kill me pls... glumeam, ma pis pe manele), si putina opera <3
Is din Romania, in caz ca nu v-ati dat seama =]
Asa, cred ca o sa continui cu... aaa... da... animeuri parca, nu?(-Ba Ghitza! Esti sigur ca asta nu-i canal de manele?)
Highschool DxD (doar primele 2 sezoane, m-am saturat de ecchi-uri)
Attack on Titan
Terra Formars(m-au luat toti dracii la cat am asteptat pentru ultimele episoade)
Tokyo Ghoul(sezonul 3 trebuia sa apara prin aprilie 2016 cica)
Bleach(l-am vazut de 2 ori, manga inca mai scrie dar nu cred ca studio-ul mai are chef)
DRAMAtical Murder(mi-am luat teapa, e un yaoi imputit, avea plot smecher si toate cele, dar dupa vreo 2-3 episoade nu mai apare nicio fata nicaieri si lucrurile devin dubioase)
Another
Sword Art Online(doar primul sezon, nici nu ma gandesc sa ma uit la al 2-lea, no thx)
Blade
Blood-C (mister, sabii katana, sanje, gagici, ce mai vrei?)
Ghost Hound
Tiger & Bunny
Elfen Lied
Stein's Gate(genital)
Shiki
Parasyte
Deadman Wonderland(atâta sila mi-i sa citesc manga, din pacate animeul a deviat de la manga si a fost anulat)
Mirai Nikki
Soul Eater
Ajin(prost animat dar bine gandit, place la ieu)
Akame ga Kill
Monster(pe asta vi-l recomand mai mult decat oxigenul, cu toata fiinta mea, e prea... prea... da)
Death Note
Berserk(seria veche, asta noua e prea prost animata)
Hellsing Ultimate(primul hellsing deviaza prea mult de la manga)
NARUTOOO(+Shippuuden. Indiferent ce anime urmaresc, cand intra mama in camera "iar te uiti la naruto?")
alte cateva zeci de anime de care nu pot sa-mi aduc aminte pe moment
Si Hentai-uri la greu! =]]
...
Bine, deci ce ar mai fi de spus despre mine... Pai..(as fi sters urmatoarele cateva randuri, pentru ca vechi, si penibil, si etc. au trecut 3 ani ffs, dar am sa le las pentru lols)
1.Eu nu stie sa citeste pentru ca romana este grele si eu este incult
2.Cand ma trezesc am o m... moaca de zici ca m-a sarutat un picamer
3.Aproape mereu ma imbrac cu pantalonii pe dos(nu stiu cum reusesc)
4.Ghitza imi zice ca sunt schizofrenic si incep sa inteleg de ce =]
Post-Scriptum(sau P.S, ca la fraieri): Ghitza este un personaj fictiv, inventat de eu si cu mine :banana:
In fine, sper sa ma inteleg bine(eu si cu mine) avand in vedere ca is nou in comunitate(daca nu m-au dat deja afara)
Asa, si spre final, eu va multumesc ca ati acordat atentie suficienta postarii mele pentru a o citi in intregime, si prin urmare sper sa ma inteleg bine si cu voi, nu doar cu mine insumi :side:(exceptand weeaboo, daca stii ca esti weeb infect stai la distanta, weebs r trash)
deci PEACE GUYS!:band:

dupa 3 ani nu m-am schimbat prea mult, prin urmare nu vreau sa schimb prea mult din prezentare
imi pare bine sa va reintalnesc amatori de anime si weeb nesuferiti :3
Ultima Editare: 13 Sep 2017 15:40 de louder.

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.

Mai Mult
04 Oct 2017 15:02 #17602 de Ovidiu Nistor
Ovidiu Nistor a răspuns subiectului: LOUDER
Bună, bună :p:tada:

Vă rugăm Autentificare sau Crează un cont să participaţi la discuţie.